Baterie Rebelcell Li-ion Battery 24V 100AH

Značka: Imperial Baits
Cena 56 999,- Kč
Dostupnost: Dodání do 5 dnů
Množství:
ks
Dotaz k produktu

POPIS

Výhody oproti standartní olověné baterii : Hmotnoust pouze 2.9kg oproti 39kg a přitom mají tolik energie jako 105aH olověné baterie! 5 x delší životnost, než olověné baterie (můžete je dobíjte 5 x častěji).Neztrácejí výkon ani při častém používání. Mají plný výkon po celou dobu jejich životnosti! Olověné baterie jsou známé tím, že časem ztrácejí během používání svůj výkon. Li-Ionové baterie lze využívat na 100% jejich výkonu dokud nejsou úplně prázdné. Když tímto způsobem používáte olověné baterie, jejich výkon se časem zhoršuje. Olověný akumolátor by měla být vybíjený maximálně do 50–70%, kvůli nesprávnému pólování, extrémnímu teplu a chladu. Li-Ionové baterie jsou šetrné k životnímu prostředí. Lithium = přírodní sůl. Jsou nepropustné a mnohem šetrnější k životnímu prostředí, než standartní olověné baterie.

Li-Ionová baterie vydrží 5x více nabití, než standartní baterie! Dokonce i pro extrémní rybáře je předpokládaná délka životnosti baterie Rebelcell 10 let! Kdo by mohl říct, že je po 3–4 letech spokojený s výkonem své olověné baterie? Když pak půjdete koupit novou olověnou baterii, protože ta stará již nemá požadovaný výkon jste již na ceně nové Li-Ionové Baterie! Navíc je o 30kg lehčí a nabízí vám všechny další již zmíněné výhody!

Všechny Li-Ion Baterie jsou vybavené indikátorem napětí. Následující výsledky ukazují kolik napětí zbývá v baterii. Na baterii je 2 roky záruka!

Rozměry: 17 x 17 x 11cm, 2,9 kg/p>

Při použití voltmetru:

  • 16.8V 100% plná
  • 15.3V 75% plná
  • 14.5V 50% plná
  • 14.1V 25% plná
  • 13,8 10% plná
  • 12,0V prázdný
Pokud voltmetr ukazuje napětí pod 14V, můžete si být jistí, že je baterie již téměř prázdná a brzy se vypne.


Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 3 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.