Unikátní směs tekutých potrav určená do všech boilie mixů! Jesestavená podle jedinečné receptury, která dlouhodobě zcela dominovala nadvšemi ostatními testovanými kompozicemi.Obsahuje kompletní spektrum aminokyselin, vitamínů a výtažkůz mořských živo

Tekutá potrava - Liquid Aktivator 200 ml

0 - Hodnocení
Kód produktu: 2095830
Značka: Karel Nikl
Cena bez DPH: 173,05 Kč
Cena s DPH 199,- Kč
Dotaz k produktu

Unikátní směs tekutých potrav určená do všech boilie mixů! Jesestavená podle jedinečné receptury, která dlouhodobě zcela dominovala nadvšemi ostatními testovanými kompozicemi.

Obsahuje kompletní spektrum aminokyselin, vitamínů a výtažkůz mořských živočichů, které dávají kaprům velmi silný potravnísignál. Navíc působí jako aktivátor enzymů v kaprově střevě a tím muvýrazně urychluje a usnadňuje trávení.

Jednoduše přidáte 30–60ml Liquid Aktivatoru na 1kg mixu a příslušnémnožství Vámi vybrané esence, případně esenciální olej a je hotovo.

Tato tekutina je navíc vhodná i pro finální zatraktivnění boilie, peletatd. nebo jako základ Vašich vlastních dipů.

Tip1: Velmi účinný dip: 100ml Liquid Aktivator + 0,5mlButyric Acid + 5ml
esence

Tip2: Namočte boilie nejprve do Liquid Aktivator, nechtechvilku zaschnout a následně do GLM Extraktu či jiného extraktu a opětnechte chvilku zaschnout. Tento proces můžete opakovat několikrát.Vytvoříte tak zcela neodolatelnou nástrahu s enormně silným přírodnímsignálem.

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):